Zdrowie

Rakotwórcza żywność, którą powinniśmy przestać jeść już teraz!

Żywności odgrywa bardzo ważną rolę w zdrowiu jakiejkolwiek osoby. Istnieją zdrowej żywności, które zapewniają istotne korzyści dla zdrowia i działające jako gwardią ciała do różnych chorób. Jednak istnieje również wiele niezdrowej żywności, które można dostarcza organizmowi substancje niebezpieczne, które mogą powodować poważne choroby, takie jak rak. Rakotwórczych żywności są obecne w wielu dietach i wiele osób nadal nie są świadomi szkód, jakie robią dla ich zdrowia, jedząc je. Z tej okazji ujawnienia 7 bardzo rakotwórcze żywności, które należy wyeliminować w diecie.

Kuchenka mikrofalowa i popcorn

Kuchenka mikrofalowa popcorn zawiera substancje niebezpieczne wewnątrz torby, która tworzy kwas perfluorooctanoico podczas procesu gotowania w kuchence mikrofalowej.

Rozwiązanie?

Jeśli jesteś miłośnikiem popcorn i cieszyć się jedzeniem je jednocześnie ciesząc się film, wybierz przygotować je w domu, organiczne kukurydzy i oleju roślinnego. Jest to opcja zdrowe, bardzo łatwe i niedrogie.rakotwórczy popcorn z mikrofali

Suszone mięso

Suszone mięso był reklamowany w ostatnich latach jako zdrowa przekąska wypełnione białka, które pozornie przekonujące do wielu użytkowników. Jednak liczne badania potwierdziły, że ten rodzaj mięsa zawiera azotynów, które wykazały, że może przyczynić się do raka. Azotyny są odpowiedzialne, że mięso to wygląda świeże cały czas aby móc sprzedać go za kilka miesięcy.

Rozwiązanie?

Uniknięcia zużycia suszonego mięsa i staram się jeść tylko mięsa z bydła karmionego trawą.

Opakowania do żywności

Liczne badania wykazały, że żywność w puszkach może być rakotwórcze z powodu składnik o nazwie bisfenol (BPA), który jest obecny w puszkach. Tam jest jednomyślną opinię, jeśli chodzi o potwierdzenie, jeśli istnieje wystarczająca BPA w żywność w puszkach, lub czy nie są one przenoszone do żywności zawierające puszki.

Rozwiązanie?

Zmniejszenie zużycia żywność w puszkach i szukaj na rynku tych ustanowiony specjalnie, że są one wolne od BPA.

Genetycznie zmodyfikowanej żywności

Transgenicznych żywności są genetycznie zmodyfikowane i podczas procesu uprawy poddaje się do herbicydów i pestycydów, które mogą wpływać na jakość produktu, bez konsumenta zdaje sobie sprawę. Tych składników chemicznych, które są poddawane żywności są związane z raka i innych chorób.

Rozwiązanie?

Wsparcie lokalnych rolników i zdecydować się na zakup żywności ekologicznej.

Napoje bezalkoholowe

Napoje gazowane wydają się być bardzo orzeźwiające w tych chwilach pragnienie i ciepła, które musimy pić. Jednak są niezdrowe, ponieważ oprócz o około 8 pakietów cukru na porcję, zawierają również serii związków chemicznych związanych z rakiem. 4 agenta – związana była z mojego (4-methylimidazole), która jest, co daje jej charakterystyczny kolor brązowy do coli pije z rakiem w tysiące indywidualnych przypadków. Zawiera on również wysokiej fruktozowy syrop kukurydziany, który może pomóc nakarmić komórek nowotworowych.

Rozwiązanie?

To pozwala uniknąć spożycie napojów bezalkoholowych i wybrać do spożywania soków i wody.

„Światło” żywności lub dieta

Wielu ludzi wierzy, że jedzenie żywności „światło” będą musieli bardziej zrównoważonej i zdrowej diety. Smutna rzeczywistość jest, że te tylko żywność są mniej cukru i tłuszczu, więc nie przyczynia się do utraty wagi. Ponadto zawierają niektóre substancje, które mogą być związane z zwiększone ryzyko raka, jak to jest w przypadku sztucznych substancji słodzących.

Rozwiązanie?

Wziąć zdrowej diety bogatej w owoce, warzywa i zboża.

Przekąski

Wydaje się bardzo łatwo, zjeść przekąskę w tych chwilach głodu, gdzie musimy coś do naśladowania dzień. Jednakże, smażone przekąski, które są łatwo dostępne na rynku i sklepy zawierają składnik rakotwórczy, że wyniki po przedłożenia żywności w wysokiej temperaturze. Składnik ten, znany jako glicidamida, pochodzi od metabolizmu akrylamidu, substancji wytwarzanej kiedy SMAŻYĆ tych środków spożywczych w wysokich temperaturach.

Rozwiązanie?

Spędzić chwile głodu z owoców, naturalne smoothie, jogurt, orzechy, herbat i wiele innych zdrowej żywności, które zapewniają uczucie pełności.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *