Zdrowie

Dieta kopenhaska – efekty (zdjęcia)

zrównoważona dietaDieta Kopenhaska, znana również jako duńska dieta lub 13 dniowa. Jest krótkoterminowym programem żywności, którego główne cechy są szczelność i sztywność. Jego zwolennicy mówią, że można stracić od 6 do 10 kg w 13 dni. Utraty dużej wagi w takich czasach szybkiego nie jest zdrowy. Ponadto to sprawia, że to prawie niemożliwe, aby utrzymać wyniki osiągnięte w dłuższym okresie. Większość kilogramów straciła po tej diecie w wyniku utraty płynów, nie tłuszczu. Przepisanych posiłki również zmusi Cię do podjęcia dużych ilości pokarmów bogatych w cholesterol i białek, potencjalnie szkodliwe dla zdrowia. Szok spowodowany metabolizm jest taka, że ta dieta nigdy nie powinny być powtarzane, przed upływem dwóch lat.

Czym charakteryzuje się dieta kopenhaska?

Chociaż niektórzy twierdzą, że ta dieta została zaprojektowana przez duńskich ekspertów. Nie ma żadnego związku z takich instytucji medycznych w prawdzie. Jeśli chcesz schudnąć w sposób zdrowy, utrzymanie wyników długo w czasie, wykonaj zbilansowaną dietę i regularnie ćwicz. Pamiętaj, że przed wyruszeniem na wszelkie radykalne diety program, zasięgnij porady lekarza. Dieta kopenhaska daje efekty, które widać na zdjęciach.

Odchudzanie przez jedzenie, możesz dzięki diecie doskonały. Ta dieta testowana na próbce największej kiedykolwiek obserwowane. Jedynym gwarantowane, który pozwala jeść, ale nie dokarmiać. Pochodzi ona z Uniwersytetu w Kopenhadze. Tajemnica tkwi w doborze pokarmów: wiele białek, owoców, zbóż i niewielką ilość węglowodanów. Wyrzucić skale, nie dla obliczania obsesyjnie kalorii, od dzisiaj możesz jeść swobodnie bez strachu, biorąc za dużo kilogramów. Takie właśnie dieta kopenhaska efekt jojo – poniżej zdjęcia.

Dieta kopenhaska – efekty, zdjęcia

Efekty pani Bożeny po stosowaniu diety kopenhaskiej.

dieta kopenhaska efekty - zdjęcia„Byłam bardzo sceptycznie nastawiony. Wiele osób padło ofiarą cud diet, tabletki i suplementy. Ale ja jestem przerobiony. Po półtora tygodnia stosując dietę jestem zdumiony różnica jak się czuję. W ubiegłym roku po żałoby, poszedłem do głębokiej depresji. Nie miałem energii. Zjadłem komfort. Umieścić na wadze, produkt jest powolny i straszne. Psychicznie i fizycznie byłam w złym samopoczuciu. Wczoraj szedłem sześć mil bez zmęczenia. Normalnie skończyło się o godzinie 9.30 w nocy – ostatniej nocy, musiałem staramy się iść do łóżka. Zmniejszył się mój apetyt i nie czułam się głodna. Aby zmaksymalizować efekty diety kopenhaskiej. Straciłem już ponad pół kilograma, skurczył się moje życie. Moje szczęki zaciśnięte. Waga jest wychodzi w miejscach, które nigdy nie przed – kurczy się mój znienawidzony brzuch i moich ud – wykazują wyraźne oznaki poprawy. Ludzie zaczęli zauważać, jak ja to widzę. Psychicznie czuję się znacznie bardziej pozytywne niż pamiętam uczucie latami. Moje nastroje ustabilizowały się. Wygląda zbyt dobrze mogło być prawdziwe? Zgadzam się, ale wyniki mówią same za siebie. Widzę z innych opinii, że inni ludzie mieli niewielki lub żaden wynik diety kopenhaskiej, więc mogę sobie wyobrazić, jest znacznie ograniczona do genetyki i metabolizm. W moim przypadku – i jestem, wszystko, co można mówić o – to działa jak marzenie. Jeszcze jedno, nie miałam żadnych przykrych skutków ubocznych w ogóle. Niektórzy ludzie mówili, że spędzasz więcej czasu w toalecie-są bardziej regularne (pierwszy raz dla mnie), ale bez poczucia pilności lub brzucha skurcze. Z resztą zobaczcie sami moje efekty diety kopenhaskiej na zdjęciach jakie załączam.”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *